OFERTY PRACY

MONNARI – PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

MONNARI

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Aplikując otrzymasz szansę na rozwój swoich umiejętności obsługi klienta oraz sprzedaży w sklepach Monnari. Zdobędziesz nowe doświadczenia i poznasz ciekawych ludzi, którzy z pasją podchodzą do realizacji codziennych zadań, a ścieżka rozwoju pozwoli Ci na osiągnięcie stanowiska Kierownika Sklepu. Brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą – otrzymasz od nas wdrożenie oraz wsparcie zespołu.

Obowiązki:

• Fachowe doradztwo i stylizacje klientek

• Dbanie o wygląd i wystrój sklepu w oparciu o standardy ekspozycyjne

• Realizację planów sprzedażowych

• Obsługę kasy fiskalnej i terminala

Oczekujemy:

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

• Nastawienia na realizację celów i badania potrzeb klienta

• Pozytywnego nastawienia i postawy “dam radę”

• Zaangażowania i odpowiedzialności

• Wyobraźni i kreatywności

• Umiejętności pracy w zespole

• Zainteresowania modą i znajomości trendów

Oferujemy:

• Praca ze znaną marką i produktem

• Umowa o pracę na cały etat lub pół etatu

• Bardzo atrakcyjny system premiowy

• Elastyczne godziny pracy

• Program szkoleń: “Akademia Monnari”

• Możliwość awansu w ramach struktury sprzedażowej

• Dofinansowanie karnetu sportowego

• Ubezpieczenie grupowe

• Rabat pracowniczy na kolekcję Monnari

Prosimy o aplikowanie poprzez link https://www.pracuj.pl/praca/monnari